Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Mistička Makové pole, 12 / 12 / 1,5 cm, jemný kostní porcelán, C. Monet, Goebel

Splnil se mu celoživotní sen s vlastní zahradou, kterou si sám navrhl na svém soukromém pozemku v Giverny. Kvetoucí oáza s japonskými mosty a jezírky plných leknínů inspirovala Moneta k neustálému vytváření nových snímků, které stále neztratily nic ze své originality a fascinace.

  • Vyrobeno z jemného kostního materiálu
  • Navrženo s láskou pro detail
  • Elegantní a nadčasový vzor
  • Mistrovská ruční výroba

D/Š/V v cm:   12 / 12 / 1,5

Čistá váha: 160 g


608 Kč s DPH

Skladem u výrobce, dodání 2-3 týdny

Nákupem získáte 608 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67061561

Popis

Mistička Makové pole, 12 / 12 / 1,5 cm, jemný kostní porcelán, C. Monet, Goebel

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Mísy
Země původu: Německo
Váha: 0.38 kg
Výrobce: Goebel
Rozměry: 12 x 1 x 12 cm

Kategorie:
Claude Monet, Paul Cézanne

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.