Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Dóza na kávu Leknín, 7,5 / 7,5 / 20 cm, kov, C. Monet, Goebel

Claude Monet realizoval svůj celoživotní sen o vlastní zahradě na svém soukromém pozemku: Kvetoucí oáza s japonskými mosty a jezírky plná leknínů ho znovu a znovu inspirovala k novým kresbám. Dekorativní, barevná harmonie přírody, která inspiruje!

  • Navrženo s láskou pro detail
  • Ideální jako dárek
  • Elegantní a nadčasový vzor
  • Plnící množství 1 l

D/Š/V v cm:   7,5 / 7,5 / 20

Čistá váha: 160 g


395 Kč s DPH

Skladem 3 ks

Nákupem získáte 395 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67065151

Popis

Dóza na kávu Leknín, 7,5 / 7,5 / 20 cm, kov, C. Monet, Goebel

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Německo
Váha: 0.21 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Claude Monet, Paul Cézanne

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.