Kategorie výrobků

Nákupní taška z úmělých vláken 37 / 12 / 33 cm, Polibek, G. Klimt, Goebel

Dárková taška Goebel s motivem obrazu "Polibek" od Gustava Klimta. Tašku pak můžete používat běžně na nákupy. Ledacos unese, je velmi skladná a uvnitř má ještě malou kapsičku na peněženku / mobil / klíče nebo jiné drobnosti. Zkrátka praktická! :-)

Polibek je považován za nejvýznamnější umělecké dílo Gustava Klimta - světově proslulé ikony lásky. Vznikl v letech 1907 - 1908, v době označované jako Klimtův zlatý věk.

Taška je vyrobena z umělých vláken.


139 Kč s DPH

Skladem 3 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 139 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67061161

Popis

Gustav Klimt - "Der Kuss"

Nákupní taška z úmělých vláken 37 / 12 / 33 cm, Polibek, G. Klimt, Goebel

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Zlatá
Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Německo
Váha: 0.1 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Dárkové a nákupní tašky Gustav Klimt Dárky z lásky

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.