Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Dárková taštička Lekníny II - 15,50 / 7 / 19 cm, C. Monet, Goebel

Claude Monet uskutečnil celoživotní sen o vlastní zahradě na svém soukromém pozemku: Kvetoucí oáza s japonskými můstky a jezírky plných leknínů ho znovu a znovu inspirovala k novým kresbám. Dekorativní, barevná harmonie přírody, která inspiruje!

Dárková taška - Nymphéas II (lekníny)


63 Kč s DPH

Skladem 28 ks

Nákupem získáte 63 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67061271

Popis

Claude Monet - "Seerosen II"

Dárková taštička Lekníny II - 15,50 / 7 / 19 cm, C. Monet, Goebel

Parametry


Barva: Modrozelená, Červená
Provedení: Domácí doplňky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.1 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Doplňky do domácnosti Dárkové a nákupní tašky Claude Monet, Paul Cézanne

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.