Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Souprava čajová / kávová pro 2 osoby, Diamond White, porcelán Goldfinger

Čajový / kávový set Diamond pro dvě osoby. Originálního design této sady vychází z tradice českého kubismu ve stylu art deco, dekor bílá + malinké černé tečky. Rozdíl mezi Diamond translucent a Diamond White viz. poslední foto. Sada Translucent je ještě více tenkostěnný porcelán než "Diamond White". Také jsou šálky a konvice u sady Translucent na povrchu matné (biscuit) na rozdíl od Diamond White, která je celolesklá.

Vyrobeno v české porcelánové manufaktuře Goldfinger porcelain, která vyrábí originální, autorské malosériové produkty z porcelánu. Jejich předností je nápaditý design a vysoká kvalita produktů. Souprava je vhodná ke každodennímu používání a je balena v dárkové krabici, tudíž je i nádherným dárkem.

Tento set se vyrábí v následujících verzích: White, Translucent, Gold, Platinum. 

Obsah balení: 1x konvice kávová / čajová s víčkem, 2x šálek 150 ml, 2x podšálek 14 cm

Objem šálku: 0,15 l
Objem konvice: 0,6 l


3 509 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 3509 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: go-souprava-diamond-white

Popis

Souprava čajová / kávová pro 2 osoby, Diamond White, porcelán Goldfinger

Parametry


Barva: Bílá, Černá
Provedení: Hrnky
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 1.5 kg
Výrobce: Goldfinger porcelán

Kategorie:
Kávové soupravy Čajové soupravy Goldfinger porcelán

O značce Goldfinger porcelán


Česká porcelánová manufaktura Goldfinger vyrábí originální, autorské maloseriové produkty z porcelánu. Jejich nápaditý design a vysoká kvalita opravdu zaujmou. Vyrábí jak čajové a kávové soupravy, hrnky, šálky, misky i vázy. V roce 1998 byla firma původně založena v obci Hlušovice u Olomouce. K výrobě je jako hlavní surovina používán český porcelán - materiál nejvyšší jakosti. Některé řady jejich produktů vycházející z tradice českého kubismu ve stylu art deco.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.