Kategorie výrobků

Hrnek Diamond Blue Titan, modrá a platina, 250 ml, porcelán Goldfinger

Hrnek originálního designu s titanovou barevnou povrchovou úpravou. Barva objednaného výrobku se může lehce lišit od produktové fotografie. Co kus to originál. Tvar vvychází z tradice českého kubismu ve stylu art deco.

Tendo designový kousek byl vyroben v české porcelánové manufaktuře Goldfinger porcelán, která vyrábí originální, autorské malosériové produkty z porcelánu. Jejich předností je nápaditý design a vysoká kvalita produktů.

Dekor Titanum Blue - barva modrá s barevnými odlesky, uvnitř platinový.

Výška: 10 cm, objem: 0,25 l (250ml)


1 089 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 1089 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: go-diamond-titan-blue-250ml

Popis

Hrnek Diamond Blue Titan, modrá a platina, 250 ml, porcelán Goldfinger

Parametry


Barva: Modrá, Platina
Provedení: Hrnky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Goldfinger porcelán

Kategorie:
Hrnky Hrnky misky, šálky různé dekory Goldfinger porcelán

O značce Goldfinger porcelán


Česká porcelánová manufaktura Goldfinger vyrábí originální, autorské maloseriové produkty z porcelánu. Jejich nápaditý design a vysoká kvalita opravdu zaujmou. Vyrábí jak čajové a kávové soupravy, hrnky, šálky, misky i vázy. V roce 1998 byla firma původně založena v obci Hlušovice u Olomouce. K výrobě je jako hlavní surovina používán český porcelán - materiál nejvyšší jakosti. Některé řady jejich produktů vycházející z tradice českého kubismu ve stylu art deco.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.