Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Souprava čajová / kávová pro 2 osoby, Diamond Platinum, porcelán Goldfinger

Čajový / kávový set Diamond Platinum pro dvě osoby. Originálního design této sady vychází z tradice českého kubismu ve stylu art deco, dekor - platina.

Vyrobeno v české porcelánové manufaktuře Goldfinger porcelain, která vyrábí originální, autorské malosériové produkty z porcelánu. Jejich předností je nápaditý design a vysoká kvalita produktů.

Souprava Diamond Platinum je určena kekaždodennímu užívání a je balena v dárkové krabici, tudíž je i nádherným dárkem například pro novomanžele.

Vyrábí se v provedeních: White, Translucent, Gold, Platinum.

Obsah balení: 1x konvice kávová / čajová s víčkem, 2x šálek 150 ml, 2x podšálek 14 cm

Objem šálku: 0,15 l
Objem konvice: 0,6 l


5 808 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 5808 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: go-souprava-diamond-platinum

Popis

Souprava čajová / kávová pro 2 osoby, Diamond Platinum, porcelán Goldfinger

Parametry


Barva: Bílá, Platina, Stříbrná, Šedostříbrná
Provedení: Kávové soupravy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 1.5 kg
Výrobce: Goldfinger porcelán

Kategorie:
Kávové soupravy Čajové soupravy Goldfinger porcelán

O značce Goldfinger porcelán


Česká porcelánová manufaktura Goldfinger vyrábí originální, autorské maloseriové produkty z porcelánu. Jejich nápaditý design a vysoká kvalita opravdu zaujmou. Vyrábí jak čajové a kávové soupravy, hrnky, šálky, misky i vázy. V roce 1998 byla firma původně založena v obci Hlušovice u Olomouce. K výrobě je jako hlavní surovina používán český porcelán - materiál nejvyšší jakosti. Některé řady jejich produktů vycházející z tradice českého kubismu ve stylu art deco.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.