Hledáme novou prodavačku/prodavače. Volejte prosím 602 50 60 79.
Kategorie výrobků

Čajová sada 18 díl. velká, Beat bílý, Porcelán Seltmann

6x šálek 0,30 l, 6x podšálek 16,5 cm, 6x talíř dezertní 23 cm Novinka 2019! Nový porcelánový moderní tvar Beat z porcelánky Seltmann. Velmi kvalitní německý porcelán, vysoce odolný proti odštípnutí. MYČKA A MIKROVLNKA OK

Obsah sady

3 692 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 3692 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: s001751421

Popis

Čajová sada 18 díl. velká, Beat bílý, Porcelán Seltmann

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Čajové soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Německo
Váha: 4.66 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Beat Čajové soupravy

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.