Kategorie výrobků

Kávová sada 18 díl., Beat bílý, Porcelán Seltmann

6x šálek 260 ml plus podšálek 165 mm, 6x talíř dezertní 23 cm Novinka 2019! Nový porcelánový moderní tvar Beat z porcelánky Seltmann. Velmi kvalitní německý porcelán, vysoce odolný proti odštípnutí. MYČKA A MIKROVLNKA OK

Obsah sady

2 555 Kč s DPH

Není skladem, dodání zhruba 2-3 týdny

Nákupem získáte 2555 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: s001751386

Popis

Kávová sada 18 díl., Beat bílý, Porcelán Seltmann

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Kávové soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Německo
Váha: 4.69 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Kávové soupravy Beat

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.