Kategorie výrobků

Miska Srdce Afriky - Plameňák, 16 x 15,5 cm, Limitovaná edice 10 ks, Dekor Helena Hlušičková

Číslovaná limitovaná edice vydaná pouze v 10 ks. Kolekce "Srdce Afriky". Ručně dekorovala Helena Hlušičková, která studovala porcelán a keramiku a je autorkou nejen mnoha plastik, ale také nádherně dekoruje porcelán. Například porcelán Goldfinger. Tato jedinečná kolekce obsahuje 12 různých afrických zvířat, z nichž některá jsou bohužel již na pokraji vyhynutí.

Díky jedinečné ruční práci se každý kus trochu liší a je tedy nezaměnitelným originálem. Každá miska je na spodu ručně signována spolu s číslem z limitované edice.

Tato krásná snídaňová miska nebo miska na ovoce, či cokoliv dalšího je vyrobena z kvalitního porcelánu v české porcelánce Český porcelán a.s. Rozměry: 16 x 15,5 cm, výška 3,5 cm

Vyberte si ve variantách číslo z edice, které si přejete 1/10 až 10/10.

 

 


Zvolte variantu:
  • Vyberte variantu

1 299 Kč s DPH

Skladem 2 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 1299 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: cbb244-Afrika-Plameňák-1

Popis

3/10

Parametry


Barva: Zelená
Provedení: Mísy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 0.26 kg
Výrobce: Goldfinger porcelán

Kategorie:
Misky (průměr do 19 cm) Moderní český porcelán Dárky z lásky Srdce Afriky, Helena Hlušičková

O značce Goldfinger porcelán


Česká porcelánová manufaktura Goldfinger vyrábí originální, autorské maloseriové produkty z porcelánu. Jejich nápaditý design a vysoká kvalita opravdu zaujmou. Vyrábí jak čajové a kávové soupravy, hrnky, šálky, misky i vázy. V roce 1998 byla firma původně založena v obci Hlušovice u Olomouce. K výrobě je jako hlavní surovina používán český porcelán - materiál nejvyšší jakosti. Některé řady jejich produktů vycházející z tradice českého kubismu ve stylu art deco.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.