Kategorie výrobků

Srdce Afriky, Helena Hlušičková

Číslovaná limitovaná edice ručně dekorovaných srdcových misek. 12 motivů afrických zvířat z kolekce "Srdce Afriky". Každý motiv bude vydán pouze v počtu 10 ks, a to exkluzivně pouze u nás.

Ručně dekorovala Helena Hlušičková, která studovala porcelán a keramiku a je autorkou nejen mnoha plastik, ale také nádherně dekoruje porcelán. Například porcelán Goldfinger. Tato unikátní kolekce obsahuje 12 různých motivů afrických zvířat, z nichž některá jsou bohužel již na pokraji vyhynutí.

Díky jedinečné ruční práci se každý kus trochu liší a je tedy nezaměnitelným originálem. Každá z misek je na spodu ručně signována spolu s číslem z limitované edice.

Pokud už nějaké mističky nejsou skladem, nezoufejte, brzy je doplníme o další kousky, které jsou nyní ve výrobě. Malují se postupně, dokud nebude dokončená limitovaná edice 10 ks od každého dekoru.

Porcelánová miska pochází z tradiční české porcelánky Český porcelán a.s. Jedná se o nadglazurovou dekoraci porcelánu a je možné misky použít do myčky i mikrovlnky, což znamená, že Vám budou dělat každodenní radost!

 

Nejprodávanější srdce afriky, helena hlušičková
Miska Srdce Afriky - Krokodýl, 16 x 15,5 cm, Limitovaná edice 10 ks, Dekor Helena Hlušičková

Číslovaná limitovaná edice vydaná pouze v 10 ks. Kolekce …

1 299 Kč
Miska Srdce Afriky - Žirafa, 16 x 15,5 cm, Limitovaná edice 10 ks, Dekor Helena Hlušičková

Číslovaná limitovaná edice vydaná pouze v 10 ks. Kolekce …

1 299 Kč
Miska Srdce Afriky - Nosorožec, 16 x 15,5 cm, Limitovaná edice 10 ks, Dekor Helena Hlušičková

Číslovaná limitovaná edice vydaná pouze v 10 ks. Kolekce …

1 299 Kč
Filtrace podle parametrů

Filtrace podle parametrů Zavřít

Cena