Kategorie výrobků

Křišťálový džbán 2 l, Citrín - Polka Dot, Sklárna Květná 1794

Křišťálový ručně vyráběný designový džbán v barvě Citrín (světle žlutá)  z kolekce Polka Dot s originální strukturou od tradiční české sklárny Květná 1794 s dlouholetou tradicí výroby ručně foukaného a tvarovaného skla.

Protože jsou všechny výrobky této společnosti vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem, který projde rukama mistra skláře. Z bezolovnatého titanového skla, které je charakteristické svou tvrdostí, odolností a lehkostí.

Vkusný doplněk do domácnosti. Lze ji použít nejen jako džbán na vodu, ale i jako váza na řezané květiny.

Výška: 232 mm, Objem: 2 l

Doporučujeme mýt džbán ručně. Pokud jej budete mýt v myčce, buďte velmi opatrní a používejte šetrný program i přípravky na mytí.


2 330 Kč s DPH

Není skladem, ve výrobě 2 ks.

Kód: polkadot-citrín-2l

Popis

Křišťálový džbán 2 l, Citrín - Polka Dot, Sklárna Květná 1794

Parametry


Barva: Žlutá
Provedení: Stolovací doplňky
Země původu: Česká republika
Váha: 1.9 kg
Výrobce: Sklárna Květná 1794

Kategorie:
Džbány a korbely Skleněné a křišťálové doplňky Sklárna Květná 1794

O značce Sklárna Květná 1794


Sklárna v Květné je jednou z nejdéle fungujících skláren na našem území. Postavena byla v roce 1794. Květná 1794 se zabývá tradiční ruční výrobou českého křišťálu v nejvyšší možné kvalitě. 

Protože jsou všechny výrobky ze Sklárny Květná 1794 vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku.

Vylepšené složení skloviny, ze které se taví čiré sklo - je obohacená o titan, díky němuž je každý vyrobený kus o mnoho tvrdší a odolnější při zachování stejné pružnosti a lehkosti.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.