Kategorie výrobků

Křišťálové sklenice tumbler 560 ml, 6 ks set, Verticco, Sklárna Květná 1794

Křišťálové ručně vyráběné designové sklenice z kolekce Verticco od tradiční české sklárny Květná 1794 s dlouholetou tradicí výroby ručně foukaného a tvarovaného skla.

Protože jsou všechny výrobky této společnosti vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem z jednoho kusu skla, který projde rukama mistra skláře. Z bezolovnatého titanového skla, které je charakteristické svou tvrdostí, odolností a lehkostí.

Originální designové sklenice vhodné na vodu či pivo. Velmi elegantní tenkostěnné s jemnou olivovou optikou, které vyniknou při vybavení každé moderní domácnosti či restaurace.

Výška: 122 mm, Objem: 560 ml

Skleničky můžete mýt bez obav ze zešednutí v myčce, vždy je ale třeba používat šetrný program a přípravky.


3 199 Kč s DPH

Skladem 3 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 3199 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE-KV-22387/1001/560ml/6ks-verticco

Popis

Křišťálové sklenice tumbler 560 ml, 6 ks set, Verticco, Sklárna Květná 1794

Parametry


Provedení: Skleničky
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 1.4 kg
Výrobce: Sklárna Květná 1794

Kategorie:
Skleničky Skleničky Skleněné a křišťálové soupravy Sklárna Květná 1794

O značce Sklárna Květná 1794


Sklárna v Květné je jednou z nejdéle fungujících skláren na našem území. Postavena byla v roce 1794. Květná 1794 se zabývá tradiční ruční výrobou českého křišťálu v nejvyšší možné kvalitě. 

Protože jsou všechny výrobky ze Sklárny Květná 1794 vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku.

Vylepšené složení skloviny, ze které se taví čiré sklo - je obohacená o titan, díky němuž je každý vyrobený kus o mnoho tvrdší a odolnější při zachování stejné pružnosti a lehkosti.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.