Kategorie výrobků

Radost ze života 150 x 140 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Nová dekorace snázvem „Radost ze života“ znázorňuje pár roztomilých kolibříků, kteří vesele poletují zkvětu na květ. Jejich let připomíná tanec plný energie a radosti. Kolibřík byl Indiány považován za magického tvora, který přivolával lásku a probouzel květy kživotu. Jeho radost ze života může být inspirující i pro nás. Brát život tak jak přichází a žít právě teď a tady. Tančit životem sradostí kolibříka a p..

5 670 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 5670 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p137070

Popis

Radost ze života 150 x 140 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Česká republika
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Dekorace Doplňky do domácnosti

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.