Hledáme novou prodavačku/prodavače. Volejte prosím 602 50 60 79.
Kategorie výrobků

Kouzlo přírody 175 x 130 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

„Kouzlo přírody“ je nová limitovaná křišťálová dekorace, která doplňuje kolekci Crystal Gallery. Její předlohou se stala vážka, jednoduché stvoření nádherné stavby těla s fascinujícím životním příběhem. Vážka začíná svůj život jako nenápadná nymfa ukryta pod vodní hladinou, aniž by potřebovala k životu vzduch. Když doroste, udělá něco zcela nečekaného. Najde stéblo, vyleze po něm z vody ven a vzlétne. Toto dech ..

12 245 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 12245 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p143646

Popis

Kouzlo přírody 175 x 130 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Modrá
Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Česká republika
Váha: 1 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Dekorace Doplňky do domácnosti

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.