Kategorie výrobků

Dva ledňáčci 80 x 125 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Křišťálová dekorace ledňáčků s názvem Říční drahokam upoutá okolí svým zpracováním a nepřehlédnutelnou brilancí. Designérka Preciosy Iva Pasecká uměleckým způsobem ztvárnila pár Ledňáčka říčního z unikátního českého křišťálu. Ledňáčka říčního nelze v přírodě přehlédnout. Jeho dlouhý zobák, krátké nohy a nezaměnitelná pestrá barva peří jsou pro něj velmi typické. Žije u řek, potoků či rybníků. Létá těsně nad hladinou, vrhá se střemhlav do vody, aby následně vyplul s chycenou rybkou v zobáku. Je vzácností spatřit jeho třpytící se peří nořící se z vody. I proto se mu začalo říkat létající drahokam. Křišťálová figura Říční drahokam se skládá ze dvou křišťálových ledňáčků, kteří sledují dění ve vodě z trávy na břehu řeky. Výška dekorace je 125 mm. Dekorace Říční drahokam je součástí kolekce Crystal Gallery, která představuje vlajkovou loď Preciosy. 

 

Proč si pořídit nebo darovat tuto dekoraci?

  • Třpytivý křišťál Preciosa
  • Symbol věrné lásky a manželství
  • V egyptské mytologii představuje harmonii
  • Staří Egypťané věřili, že pokud spatří výrazně modře zabarvené peří ledňáčka, znamená to pro ně příslib klidu pro následujících čtyřicet dní
  • Neotřelý design, který rozzáří Vaši domácnost
  • Originální český dárek

4 945 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 4945 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p147880

Popis

Dva ledňáčci 80 x 125 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Modrá, Červená
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.2 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Figurky Dekorace

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.