Kategorie výrobků

Obří leknín (růžový střed) 100 x 170 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Leknín byl nejvíce posvátnou rostlinou starého Egypta, symbolicky se vztahoval k bohu slunce – Ra. Do dnešního dne je symbolem duchovního osvícení. Tato květina má za cíl urychlit a podpořit spirituální vývoj, posílit léčení na všech úrovních v rámci daného systému a vyvolává pocit harmonie, klidu a pohody. Právě proto se stala tato jedinečná rostlina součástí kolekce Home Décor, kde je vypracována z..

15 299 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 15299 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p080569

Popis

Obří leknín (růžový střed) 100 x 170 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Česká republika
Váha: 0.2 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Doplňky do domácnosti Dekorace

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.