Kategorie výrobků

Křišťálová dóza broušená - tříhranná, zlato + smalt, Jahami Bohemia

Luxusní broušená křišťálová dózička s víčkem tříhranná, velmi precizně ručně dekorovaná zlatem a smaltem. Drobounké barevné květy a lístečky. Velice zdobná dekorativní dóza vhodná do luxusního interiéru. Nádherný dárek.

Vyrobeno v české společnosti Jahami Bohemia, specializované na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u této sklárny ze Světlé nad Sázavou na prvním místě.

Rozměry: 10,5 cm (délka strany), 9,5 cm (víčko napříč), výška: 8,5 cm, hmotnost: 805 g (může se lehce lišit vzhledem k ruční výrobě)


2 420 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: SE-JAH-35/119-doza-h-troj-100

Popis

Křišťálová dóza broušená - tříhranná, zlato + smalt, Jahami Bohemia

Parametry


Barva: Květiny, Zlatá
Provedení: Doplňky do domácnosti
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.95 kg
Výrobce: Jahami Bohemia

Kategorie:
Skleněné nádobí a vázy KŘIŠŤÁL A SKLO

O značce Jahami Bohemia


Rodinná společnost JAHAMI BOHEMIA, s. r. o. založili roku 1990 Jaroslav a Hana Kyselovi. Navázali tím však na rodinnou tradici sklářského umění od roku 1878. Výroba je specializována na výrobu originálního ručně broušeného olovnatého křišťálu 24% Pbo, křišťálu se zlatem, či s platinou. Kvalita a nezávadnost je u těchto rukodělných výrobků v Jahami Bohemia na prvním místě.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.