Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

De Rosa - Kočka se zlatou mašlí, 9 x 7 x 14, keramická figurka, De Rosa Montevideo

Keramická, ručně vyřezávaná a malovaná figurka kočky se zlatou mašlí od výrobce De Rosa. Každá tvorba sbírek De Rosa je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny platinou, zlatem a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

Rozměry: 9 x 7 x 14

Rok uvedení: 2018


3 253 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: SE-F172RD-DeRosa-CatWithRibbon

Popis

De Rosa - Kočka se zlatou mašlí, 9 x 7 x 14, keramická figurka, De Rosa Montevideo

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Platina, Zlatá, Šedá
Provedení: Figurky
Země původu: Uruguay
Váha: 0.8 kg
Výrobce: DeRosa

Kategorie:
Figurky Figurky De Rosa

O značce DeRosa


Každý produkt De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny drahými kovy (platinou, zlatem) a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.