Otevírací doba - ADVENTNÍ prosincové VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

De Rosa - Papoušek Kakadu 10 x 6 x 12 cm, keramická figurka, De Rosa Montevideo

Keramická, ručně vyřezávaná a malovaná figurka papouška Kakadu od výrobce De Rosa. Každá tvorba sbírek De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny platinou, zlatem a zářivými emailovými glazurami.

Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

Rozměry: 10 x 6 x 12 cm

Rok uvedení: 2016


3 165 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 3165 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE-F196-DeRosa-Cockatoo

Popis

De Rosa - Papoušek Kakadu 10 x 6 x 12 cm, keramická figurka, De Rosa Montevideo

Parametry


Barva: Oranžová, Platina, Zlatá, Žlutá
Provedení: Figurky
Země původu: Uruguay
Váha: 0.8 kg
Výrobce: DeRosa

Kategorie:
Figurky De Rosa Figurky

O značce DeRosa


Každý produkt De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny drahými kovy (platinou, zlatem) a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.