Kategorie výrobků

De Rosa - Kočka oranžová, 6 x 5 x 8 cm, keramická figurka, De Rosa Montevideo

Keramická, ručně vyřezávaná a malovaná figurka zrzavé mourované kočky od výrobce De Rosa. Každá tvorba sbírek De Rosa je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny platinou, zlatem a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

Rozměry: 6 x 5 x 8 cm

Rok uvedení: 2016


1 481 Kč s DPH

Není skladem, ve výrobě 1 ks.

Kód: SE-B02O-DeRosa-OrangeCat

Popis

De Rosa - Kočka oranžová, 6 x 5 x 8 cm, keramická figurka, De Rosa Montevideo

Parametry


Barva: Oranžová, Zlatá
Provedení: Figurky
Země původu: Uruguay
Váha: 0.45 kg
Výrobce: DeRosa

Kategorie:
Figurky Figurky De Rosa

O značce DeRosa


Každý produkt De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny drahými kovy (platinou, zlatem) a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.