Kategorie výrobků

Vidlička na moučník, BISTROT China Roses 14039 modré, NEVA

Řada BISTROT, čínské růže, leštěno do vysokého lesku, nerezová ocel 18/10, plastová rukojeť, sublimovaný nesmytelný dekor


84 Kč s DPH

Skladem 5 ks

Nákupem získáte 84 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: neva-bistrot-china-roses-vidl-des

Popis

Vidlička na moučník, BISTROT China Roses 14039 modré, NEVA

Parametry


Barva: Květiny, Modrá
Provedení: Příbory
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Itálie
Váha: 0.15 kg
Výrobce: Italské příbory NEVA

Kategorie:
Příbory Italské příbory NEVA Posateria Creativa

O značce Italské příbory NEVA


Italská továrna příbory NEVA Posateria Creativa sídlí a vyrábí v městečku Lumezzane na jižním úpatí Alp, západně od jezera Garda.

Filozofie

Filozofie společnosti Linee Design se vždy vyznačovala mimořádným důrazem na hodnoty, jako je solidnost, design a schopnost dodávat zákazníkům vysoce kvalitní výrobky za příznivou cenu. Díky těmto vlastnostem se společnost okamžitě prosadila na trhu s příbory a velmi brzy přitáhla pozornost největších prodejců domácích potřeb, kteří se rozhodli spolehnout na odborné znalosti společnosti při výrobě svých kovových příborů s rukojeťmi z vysoce kvalitního plastu.

Design

Vysoce inovativní a kreativní duch, stejně jako touha plně vyjádřit svou potenciální osobnost, vedly společnost v roce 2010 k vytvoření první kolekce nesoucí podpis Neva Posateria Creativa, která je dítkem rodinného talentu a prvním konkrétním příkladem stylu, který se dodnes přenáší do každého jednotlivého výrobku. Kreativita pro společnost znamená možnost vyjádření a personalizace, což jsou aspekty, které jsou zdůrazněny také v dekoracích použitých na výrobcích. To je skutečný opěrný bod zkušeností společnosti Neva Posateria Creativa a charakteristickým rysem, který ji odlišuje od všech ostatních společností v tomto odvětví. Živý a neustále se vyvíjející tvůrčí proces, který vede společnost Neva Posateria Creativa ke spolupráci s významnými a uznávanými designéry v oblasti dekorativního a nábytkářského průmyslu s cílem zachytit každý trend a detail, který právě frčí.

Inovace

Neva Posateria Creativa je solidní společnost, která vyrábí každý jednotlivý výrobek v továrně v Lumezzane díky štíhlému, rychlému a flexibilnímu řízení výroby, které se může spolehnout na nejmodernější stroje pro dekoraci a montáž, stejně jako na platnou externí a certifikovanou výrobní pobočku.

Kvalita a výroba v Itálii
Každý kus příborů Neva Posateria Creativa je navržen a vyroben výhradně v Itálii, v Lumezzane (Brescia). Je skutečným projevem vynalézavosti a kvality typické pro Made in Italy. Neva Posateria Creativa vyváží výrobky do celého světa s cílem vyhovět každé kuchyni, kulinářské vášni a charakteru a pomoci vám vyjádřit váš styl. 

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.