Kategorie výrobků

Sada příborů 24 dílná, BISTROT Pied de Poule červené, NEVA

6x jídelní nůž, vidlička, lžíce a lžička kávová, řada BISTROT Pied de Poule červené, leštěno do vysokého lesku, nerezová ocel 18/10, plastová rukojeť, sublimovaný nesmytelný dekor


2 633 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: neva-bistrot14016červené

Popis

Sada příborů 24 dílná, BISTROT Pied de Poule červené, NEVA

Parametry


Barva: Černá
Provedení: Příbory
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Itálie
Váha: 2.5 kg
Výrobce: Italské příbory NEVA

Kategorie:
Příbory Italské příbory NEVA Posateria Creativa

O značce Italské příbory NEVA


Italská továrna příbory NEVA Posateria Creativa sídlí a vyrábí v městečku Lumezzane na jižním úpatí Alp, západně od jezera Garda.

Filozofie

Filozofie společnosti Linee Design se vždy vyznačovala mimořádným důrazem na hodnoty, jako je solidnost, design a schopnost dodávat zákazníkům vysoce kvalitní výrobky za příznivou cenu. Díky těmto vlastnostem se společnost okamžitě prosadila na trhu s příbory a velmi brzy přitáhla pozornost největších prodejců domácích potřeb, kteří se rozhodli spolehnout na odborné znalosti společnosti při výrobě svých kovových příborů s rukojeťmi z vysoce kvalitního plastu.

Design

Vysoce inovativní a kreativní duch, stejně jako touha plně vyjádřit svou potenciální osobnost, vedly společnost v roce 2010 k vytvoření první kolekce nesoucí podpis Neva Posateria Creativa, která je dítkem rodinného talentu a prvním konkrétním příkladem stylu, který se dodnes přenáší do každého jednotlivého výrobku. Kreativita pro společnost znamená možnost vyjádření a personalizace, což jsou aspekty, které jsou zdůrazněny také v dekoracích použitých na výrobcích. To je skutečný opěrný bod zkušeností společnosti Neva Posateria Creativa a charakteristickým rysem, který ji odlišuje od všech ostatních společností v tomto odvětví. Živý a neustále se vyvíjející tvůrčí proces, který vede společnost Neva Posateria Creativa ke spolupráci s významnými a uznávanými designéry v oblasti dekorativního a nábytkářského průmyslu s cílem zachytit každý trend a detail, který právě frčí.

Inovace

Neva Posateria Creativa je solidní společnost, která vyrábí každý jednotlivý výrobek v továrně v Lumezzane díky štíhlému, rychlému a flexibilnímu řízení výroby, které se může spolehnout na nejmodernější stroje pro dekoraci a montáž, stejně jako na platnou externí a certifikovanou výrobní pobočku.

Kvalita a výroba v Itálii
Každý kus příborů Neva Posateria Creativa je navržen a vyroben výhradně v Itálii, v Lumezzane (Brescia). Je skutečným projevem vynalézavosti a kvality typické pro Made in Italy. Neva Posateria Creativa vyváží výrobky do celého světa s cílem vyhovět každé kuchyni, kulinářské vášni a charakteru a pomoci vám vyjádřit váš styl. 

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.