Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Strom a sadaři 30 cm, figurky Míšeňský porcelán

Porcelánová figura rodinky "Sadaři", muž a žena pod jabloní a malý chlapec podávající jim jablka ze stromu. Veliká figura z luxusního Míšeňského porcelánu. Ručně dekorováno.

Celosvětově známý Míšeňský porcelán je prvním evropským porcelánem. Tento manufakturní podnik má tradici již od roku 1710 a je rozpoznatelný dle nezaměnitelného loga, které se nachází zespod všech produktů v podobě dvou zkřížených mečů. Všechny produkty jsou svým způsobem unikáty, poněvadž jsou ručně vyráběné i dekorované.


349 000 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 349000 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: m001-00000

Popis

Strom a sadaři 30 cm, figurky Míšeňský porcelán

Parametry


Barva: Pestrobarevná, Zlatá
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 2.2 kg
Výrobce: Míšeňský porcelán

Kategorie:
Dekorace a šperky Figurky Míšeňský porcelán

O značce Míšeňský porcelán


Míšeňský porcelán, "vynálezce" evropského porcelánu - již po více než tři století špičkový německý porcelán - mimo jiné výrobce nejpravějšího evropského cibuláku - špičková bělost porcelánové hmoty - Pouze 100% ruční malba náročná na dovednosti malíře/malířky - časově náročná. Nejstarší evropská porcelánka, zal. 1708.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.