Kategorie výrobků

Přívěšek srdíčko 2,5 x 2,5 cm, Kolibřík, Míšeňský porcelán

Náhrdelník - srdíčko z míšeňské manufaktury, z nejstarší evropské porcelánky (1709). Dekor je tedy ručně malovaný! Čistá váha 40 g.

V nádherných barvách září kolibřík na malém srdíčku. Díky dechberoucí propracovanosti ručně malovaného ptáčka se tento přívěsek stane elegantní ozdobou a cennou součástí vaší sbírky šperků. Tvořivá rozmanitost manufaktury MEISSEN® nezná hranic. Ať už k běžnému každodennímu outfitu, nebo k večernímu slavnostnímu šatníku, s okouzlujícím přívěskem "Kolibřík", s láskou ručně malovaným, zazáříte při každé příležitosti. Tento šperk je nedostižným uměleckým dílem.

Šperk je pečlivě ručně malován a přívěsek přirozeně nese meče MEISSEN®, symbol míšeňské manufaktury.

 


Prodej byl ukončen.

Kód: m61A175-71000-1

Často se kupuje společně

14 327 Kč s DPH

Kusy jednotlivých produktů si můžete upravit následně v košíku

Popis

Přívěšek srdíčko 2,5 x 2,5 cm, Kolibřík, Míšeňský porcelán

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Šperky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.15 kg
Výrobce: Míšeňský porcelán

Kategorie:
Šperky Míšeňský porcelán Dárky z lásky

O značce Míšeňský porcelán


Míšeňský porcelán, "vynálezce" evropského porcelánu - již po více než tři století špičkový německý porcelán - mimo jiné výrobce nejpravějšího evropského cibuláku - špičková bělost porcelánové hmoty - Pouze 100% ruční malba náročná na dovednosti malíře/malířky - časově náročná. Nejstarší evropská porcelánka, zal. 1708.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.