Kategorie výrobků

Přívěšek motýlek - srdíčko 2,5 cm, Míšeňský porcelán

Krásná ozdoba ve tvaru srdíčka z luxusního Míšeňského porcelánu Meissen dekorovaná motivem modrého motýlka.

Celosvětově známý Míšeňský porcelán je prvním evropským porcelánem. Tento manufakturní podnik má tradici již od roku 1710 a je rozpoznatelný dle nezaměnitelného loga, které se nachází zespod všech produktů v podobě dvou zkřížených mečů. Všechny produkty jsou svým způsobem unikáty, poněvadž jsou ručně vyráběné i dekorované.


2 659 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 2659 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: MPJ20HES2071

Popis

Přívěšek motýlek - srdíčko 2,5 cm, Míšeňský porcelán

Parametry


Barva: Modrá
Provedení: Šperky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.1 kg
Výrobce: Míšeňský porcelán

Kategorie:
Dekorace a šperky Šperky Míšeňský porcelán Dárky z lásky

O značce Míšeňský porcelán


Míšeňský porcelán, "vynálezce" evropského porcelánu - již po více než tři století špičkový německý porcelán - mimo jiné výrobce nejpravějšího evropského cibuláku - špičková bělost porcelánové hmoty - Pouze 100% ruční malba náročná na dovednosti malíře/malířky - časově náročná. Nejstarší evropská porcelánka, zal. 1708.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.