Kategorie výrobků

Sklenice na whisky 320 ml,broušený křišťál, Daka Bohemia Crystal

Originální luxusní sklenka na whisky či krátký koktejl. Ruční brus "Bratislava".

Vyrobena z ručně broušeného českého křišťálu společností DAKA Crystal, která se zabývá výhradně výrobou olovnatého, ručně broušeného křišťálu s kombinací smaltování, zlacení a celou řadou dalších tradičních sklářských technik. Profesionální a precizní ruční práce, která zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu výrobků.

Objem: 320 ml


1 029 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: SE20309/42093/320WH





Popis

Sklenice na whisky 320 ml,broušený křišťál, Daka Bohemia Crystal

Parametry


Provedení: Skleničky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.4 kg
Výrobce: DAKA Crystal
Rozměry: 0.0 x 0.0 x 0.0 cm

Kategorie:
Skleničky Skleničky KŘIŠŤÁL A SKLO

O značce DAKA Crystal


Společnost vznikla koncem 90. let 20 století. Je založena na dlouholeté tradici práce se sklem v České republice. Zabývá se výrobou olovnatého, ručně broušeného křišťálu s kombinací smaltování, zlacení a celou řadou dalších tradičních sklářských technik. Profesionální a precizní ruční práce, která zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu výrobků.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.