Kategorie výrobků

Obraz velká vlna 59 / 4 / 42,5, porcelán, K. Hokusai, Goebel

Krásný porcelánový obraz v kvalitním dřevěném rámu se slavným motivem Velká vlna (umělec měl užasnou schopnost vidět pohyb zpomaleně a vlnu namaloval - tedy si zapamatoval - právě v okamžiku, kdy byla v nejvyšším bodě a začala se lámat). Disponoval tedy stejnou vlastností, kterou např. potřebují špičkoví sportovci, například baseballisté.


8 880 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 8880 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67002301

Popis

Hokusai - "Die Welle"

Obraz velká vlna 59 / 4 / 42,5, porcelán, K. Hokusai, Goebel

Parametry


Barva: Modrá, Stříbrná, Zlatá, Šedá
Provedení: Obrazy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 7.5 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Obrazy Katsushika Hokusai

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.