Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Hodiny stolní Velká vlna, 11 / 4,5 / 18,5 cm, sklo, K. Hokusai, Goebel

Rozkošné umělecké předměty z Katsushika Hokusai zprostředkovávají dotek fascinujícího asijského životního stylu. Okouzlující doplňky si zamilují nejen milovníci umění, které fascinuje voda a hory.

  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • Navrženo s láskou pro detail
  • Ideální jako dárek
  • Včetně dárkového balení

D/Š/V v cm:   11 / 4,5 / 18,5

Čistá váha: 1 345 g

Velká vlna - Skleněné stolní hodiny


2 240 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 2240 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g66523361

Popis

Hodiny stolní Velká vlna, 11 / 4,5 / 18,5 cm, sklo, K. Hokusai, Goebel

Parametry


Barva: Modrá, Šedostříbrná
Provedení: Hodiny
Země původu: Německo
Váha: 1.52 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Hodiny Katsushika Hokusai

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.