Kategorie výrobků

Nákupní taška z úmělých vláken 37 / 12 / 33 cm, Maják, Severský domov, Goebel

Utečte na chvíli před každodenním shonem s atraktivními motivy „Ocean Love“ a „Lighthouse“: Idylické scény vás zvou ke snění o písku mezi prsty u nohou, zvuku vln a jemném vánku, který se prohání ve vašich vlasech. Užijte si příjemný prázdninový pocit a přeneste se ve snech na oblíbené pobřeží!

Nákupní taška - Maják


139 Kč s DPH

Skladem 3 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 139 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g23101611

Popis

Scandic Home - "Lighthouse"

Nákupní taška z úmělých vláken 37 / 12 / 33 cm, Maják, Severský domov, Goebel

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Modrá, Červená
Provedení: Domácí doplňky
Země původu: Německo
Váha: 0.1 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Dárkové a nákupní tašky Severský domov

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.