Otevírací doba - ADVENTNÍ prosincové VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Křišťálový džbán 750 ml, Light Green - Polka Dot, Sklárna Květná 1794

Křišťálový ručně vyráběný designový džbán v telené barvě z kolekce Polka Dot s originální strukturou od tradiční české sklárny Květná 1794 s dlouholetou tradicí výroby ručně foukaného a tvarovaného skla.

Protože jsou všechny výrobky této společnosti vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem, který projde rukama mistra skláře. Z bezolovnatého titanového skla, které je charakteristické svou tvrdostí, odolností a lehkostí.

Vkusný doplněk do domácnosti. Lze ji použít nejen jako džbán na vodu, ale i jako váza na řezané květiny.

Výška: 180 mm, Objem: 750 ml

Doporučujeme mýt džbán ručně. Pokud jej budete mýt v myčce, buďte velmi opatrní a používejte šetrný program i přípravky na mytí.


2 009 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 2009 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE-KV-16200/1018/750ml-green-dzban

Popis

Křišťálový džbán 750 ml, Light Green - Polka Dot, Sklárna Květná 1794

Parametry


Barva: Zelená
Provedení: Stolovací doplňky
Země původu: Česká republika
Váha: 1.1 kg
Výrobce: Sklárna Květná 1794

Kategorie:
Sklárna Květná 1794 Džbány a korbely Skleněné a křišťálové doplňky

O značce Sklárna Květná 1794


Sklárna v Květné je jednou z nejdéle fungujících skláren na našem území. Postavena byla v roce 1794. Květná 1794 se zabývá tradiční ruční výrobou českého křišťálu v nejvyšší možné kvalitě. 

Protože jsou všechny výrobky ze Sklárny Květná 1794 vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku.

Vylepšené složení skloviny, ze které se taví čiré sklo - je obohacená o titan, díky němuž je každý vyrobený kus o mnoho tvrdší a odolnější při zachování stejné pružnosti a lehkosti.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.