Kategorie výrobků

Křišťálové sklenice tumbler 520 ml, 6 ks set, Kalyke, Sklárna Květná 1794

Křišťálové ručně vyráběné designové sklenice z kolekce Kalyke od tradiční české sklárny Květná 1794 s dlouholetou tradicí výroby ručně foukaného a tvarovaného skla.

Protože jsou všechny výrobky této společnosti vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem z jednoho kusu skla, který projde rukama mistra skláře. Z bezolovnatého titanového skla, které je charakteristické svou tvrdostí, odolností a lehkostí.

Originální designové sklenice čistých geometrických linií vhodné na vodu či whisky. Velmi elegantní tenkostěnný luxusní design, který vynikne při vybavení každé moderní domácnosti či restaurace. Lze doplnit dalšími výrobky z této kolekce.

Výška: 102 mm, Objem: 520 ml

Skleničky můžete mýt bez obav ze zešednutí v myčce, vždy je ale třeba používat šetrný program a přípravky.


3 415 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: SE-KV-22228/1001/520ml/6ks-kalyke

Často se kupuje společně

14 895 Kč s DPH

Kusy jednotlivých produktů si můžete upravit následně v košíku

Popis

Křišťálové sklenice tumbler 520 ml, 6 ks set, Kalyke, Sklárna Květná 1794

Parametry


Provedení: Skleničky
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 1.35 kg
Výrobce: Sklárna Květná 1794

Kategorie:
Skleničky Skleničky Skleněné a křišťálové soupravy Sklárna Květná 1794

O značce Sklárna Květná 1794


Sklárna v Květné je jednou z nejdéle fungujících skláren na našem území. Postavena byla v roce 1794. Květná 1794 se zabývá tradiční ruční výrobou českého křišťálu v nejvyšší možné kvalitě. 

Protože jsou všechny výrobky ze Sklárny Květná 1794 vyráběny ručně, každý kus je jedinečným originálem. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku.

Vylepšené složení skloviny, ze které se taví čiré sklo - je obohacená o titan, díky němuž je každý vyrobený kus o mnoho tvrdší a odolnější při zachování stejné pružnosti a lehkosti.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.