Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Chytrá opice 105 x 100 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Výrobek byl vytvořen kombinací originální ruční práce a špičkového strojního broušení. Luxusní kolekce Preciosa Crystal Gallery byla rozšířena o novou křišťálovou figurku „Chytrá opice“, která vznikla v dílně zkušené designérky Preciosy Ivy Pasecké. „Chytrá opice“ ztvárňuje opici, která je jedním ze znamení čínské astrologie a symbolem řady výjimečných vlastností v ostatních kulturách. Je symbolem chytrosti, šikovnosti..

6 825 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 6825 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p078910

Popis

Chytrá opice 105 x 100 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Figurky
Země původu: Česká republika
Váha: 1 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Figurky Dekorace

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.