Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Kalíšek brandy 250 ml, Daka Bohemia Crystal

Originální luxusní sklenka na brandy. Vyrobena z ručně broušeného českého křišťálu společností DAKA Crystal, která se zabývá výhradně výrobou olovnatého, ručně broušeného křišťálu s kombinací smaltování, zlacení a celou řadou dalších tradičních sklářských technik. Profesionální a precizní ruční práce, která zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu výrobků.

Objem: 250 ml, výška: 12,5 cm


809 Kč s DPH

Skladem 10 ks

Nákupem získáte 809 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE1S010/42093/250BR

Popis

Kalíšek brandy 250 ml, Daka Bohemia Crystal

Parametry


Provedení: Skleničky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.3 kg
Výrobce: DAKA Crystal

Kategorie:
Skleničky Skleničky KŘIŠŤÁL A SKLO

O značce DAKA Crystal


Společnost vznikla koncem 90. let 20 století. Je založena na dlouholeté tradici práce se sklem v České republice. Zabývá se výrobou olovnatého, ručně broušeného křišťálu s kombinací smaltování, zlacení a celou řadou dalších tradičních sklářských technik. Profesionální a precizní ruční práce, která zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu výrobků.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.