Do 31/1/23: SLEVA 12% při užití kupónu SELTMANN - na celý sortiment skladem porcelánky Seltmann
Kategorie výrobků

Jídelní sada pro 6 osob, HC002 platinový proužek, Haas a Czjzek

Sleva

Polévková mísa, podnos plochý oválný, mísa kulatá mělká, mísa hluboká, omáčník, slánka a pepřenka, 6x talíř dezertní 19 cm, 6x talíř hluboký 25 cm, 6x talíř mělký 25 cm. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth Bohemia (z Karlových Varů), protože jak je známo, naše nejstarší porcelánka bohužel zkrachovala, ale porcelán z totožných převzatých forem dále vyrábí jiná česká porcelánka.

Doporučená cena 7 890 Kč 7% sleva

7 338 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: hc002js

Popis

Jídelní sada pro 6 osob, HC002 platinový proužek, Haas  a  Czjzek

Parametry


Barva: Platina
Provedení: Jídelní soupravy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 18 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
HC002 platina Jídelní soupravy

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili