Kategorie výrobků

De Rosa - Selátko stojící (růžové), keramická figurka, De Rosa Montevideo

Keramická, ručně vyřezávaná a malovaná malá figurka stojícího prasátka v růžové barvě od výrobce DeRosa. Každá tvorba sbírek De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny platinou, zlatem a zářivými emailovými glazurami.

Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.


1 931 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: SE-F414AP-DeRosa-PigletStanding

Popis

De Rosa - Selátko stojící (růžové), keramická figurka, De Rosa Montevideo

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Platina, Růžová, Zlatá
Provedení: Figurky
Země původu: Uruguay
Váha: 0.45 kg
Výrobce: DeRosa

Kategorie:
Figurky Figurky De Rosa

O značce DeRosa


Každý produkt De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny drahými kovy (platinou, zlatem) a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.