Otevírací doba - ADVENTNÍ VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Blenheim Palace - Indický pokoj, červené květiny: Šálek 200 ml a podšálek snídaňový, anglický kostní porcelán Roy Kirkham

Sleva

Šálek a podšálek z krásného lehkého anglického porcelánu (bone china) s dekorem inspirovaným malovanými obrazy, které se nachází v Indickém pokoji Blenheimského paláce v Anglii. V dekoru této kolekce hrníčků jsou malé rozdíly - zde můžete vidět  červené květiny a pohled na loďku na moři. Zdobené zlatým proužkem.

Šálek je 6 cm vysoký, 8 cm vnitřní průměr

Podšálek: 15 cm průměr


Doporučená cena 690 Kč 7% sleva

642 Kč s DPH

Skladem 6 ks

Nákupem získáte 641 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: RK002-red

Popis

Blenheim Palace - Indický pokoj, červené květiny: Šálek 200 ml a podšálek snídaňový, anglický kostní porcelán Roy Kirkham

Parametry


Barva: Modrá, Pestrobarevná, Zelená, Zlatá, Červená
Provedení: Šálky a podšálky
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Anglie
Váha: 0.2 kg
Výrobce: Anglický porcelán Roy Kirkham

Kategorie:
Anglický porcelán Roy Kirkham Hrnky Šálky a podšálky

O značce Anglický porcelán Roy Kirkham


Roy Kirkham Fine Bone China - Anglický porcelán - fine bone china (china = porcelán, název tenkostěnného kostěného porcelánu) - Roy Kirkham. Čajové sady pro jednoho "Tea for one" = skvělý dárek pro každého. Zpět ke kořenům, zpět k tradicím. Kupujte to, co vydrží a bude léta sloužit!

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.