Kategorie výrobků

Anglický venkov: Hrnek Lancaster traktor 320 ml, anglický kostní porcelán Roy Kirkham

Pěkný lehký anglický porcelán pro milovníky venkova, starých bezkabinových traktorů a zemědělství. Výška hrnku 105 mm, š 7,5 mm. Tři různé obrázky dekorů. Pokud máte zájem o konkrétní stroj (viz foto), uveďte prosím do poznámky. Kdo jako první identifikuje všech 6 traktorů (značka, typ), dostává slevu 20%, pokud hrnky/hrnek objedná.


330 Kč s DPH

Skladem 6 ks

Nákupem získáte 330 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: XENGSC-lancaster

Popis

Anglický venkov: Hrnek Lancaster traktor 320 ml, anglický kostní porcelán Roy Kirkham

Parametry


Barva: Modrozelená
Provedení: Šálky a podšálky
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Anglie
Váha: 0.25 kg
Výrobce: Anglický porcelán Roy Kirkham

Kategorie:
Hrnky Dětské sady - různé motivy Anglický kostní porcelán Roy Kirkham

O značce Anglický porcelán Roy Kirkham


Roy Kirkham Fine Bone China - Anglický porcelán - fine bone china (china = porcelán, název tenkostěnného kostěného porcelánu) - Roy Kirkham. Čajové sady pro jednoho "Tea for one" = skvělý dárek pro každého. Zpět ke kořenům, zpět k tradicím. Kupujte to, co vydrží a bude léta sloužit! MADE IN ENGLAND

 

Výroba v porcelánce Roy Kirkham na videu

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.