Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Andílek s medvídkem a knížkou 7,5 / 7,5 / 14 cm, kamenina, Goebel

Čas Vánoc = čas mazlení. Co může být lepšího než poslouchat za chladného zimního večera napínavou pohádku a přitulit se k medvídkovi pod teplou dekou.

Čas mazlení - Anděl s knížkou a medvídkem, s křišťálovou hvězdou


1 380 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 1380 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g41539291

Popis

Kuschelzeit

Andílek s medvídkem a knížkou 7,5 / 7,5 / 14 cm, kamenina, Goebel

Parametry


Barva: Zlatá, Červená
Provedení: Vánoce
Země původu: Německo
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Vánoce Figurky Vánoce a Velikonoce

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.