Do 12/12/2023: SLEVA 200 Kč k objednávce nad 1500,- Použijte kód: SLEVA200
Kategorie výrobků

Andílek s křídlem a křišťálovým kamínkem 8,5 cm, 4 barvy, kamenina, Goebel

Každý rok znovu čekají na krásný domov okouzlující andělíčci v těch nejkrásnějších šatech. Ať už v barvě šampaňského (zlatý), bordó, červeno-perleťové nebo zelené, všichni se společně těší na útulný vánoční čas. Samozřejmě se nesmí zapomenout ani na andělíčky se srdíčky, které lze vždy rozdat jako malý dárek od srdce. S křišťálovým kamínkem.


Zvolte variantu:

559 Kč s DPH

Skladem 3 ks

Nákupem získáte 559 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g41663311Zelený

Popis

Himmlische Schutzengel

Andílek s křídlem a křišťálovým kamínkem 8,5 cm, 4 barvy, kamenina, Goebel

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Zelená, Zlatá, Červená
Provedení: Vánoční a velikonoční ozdoby
Země původu: Německo
Váha: 0.1 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Vánoce a Velikonoce Figurky Vánoce a Velikonoce

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.