Otevírací doba - ADVENTNÍ prosincové VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Váza 27,5 x 29 x 41,5 cm, Modrý mák (Meconopsis), porcelán FRANZ

obří váza, znázorňující modrý mák, neboli květiny rodu Meconopsis. Rostou v horských oblastech Tipetu, sám jsem je viděl ve výšce cca 4000 m. n m. Krásná květina, u nás ale obtížně pěstovatelná, nemá díky horskému původu ráda vysoké letní teploty.


Prodej byl ukončen.

Kód: FZ03023

Popis

Váza 27,5 x 29 x 41,5 cm, Modrý mák (Meconopsis), porcelán FRANZ

Parametry


Barva: Modrozelená
Provedení: Vázy a košíky
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Čína
Váha: 4 kg
Výrobce: Porcelán FRANZ

Kategorie:
Porcelán FRANZ Vázy - velké

O značce Porcelán FRANZ


V této kategorii naleznete originální porcelán FRANZ, který pochází ze samotné kolébky porcelánu, Číny. Pro výrobu těchto jedinečných kousků je využíván nejjemnější kaolín a nejlepší barvy, což přináší výsledek, který je pastvou pro oko znalce i laika. Podglazurovaná malba jednotlivého porcelánu je 100% ruční práce, což zaručuje originalitu každého výrobku. Jedná se o neskutečně jemnou práci inspirovanou tisíce let starými čínskými motivy. Práce s odstíny a hloubkami barev Vás naprosto uchvátí. Porcelán FRANZ je oceněn třemi cenami UNESCO. Všechny výrobky porcelánky FRANZ jsou špičkově baleny v oddolných krabicích a vynikajícím způsobem porcelán chrání při přepravě. Při zasílaní navíc již odolné tovární krabice vkládáme do bezpečných poštovních krabic a zboží je tak dokonale chráněno. Netřeba žádných obav o dodávku porcelánu poštou. Porcelán FRANZ zasíláme bezpečně do celého světa. Jediný porcelán v naší nabídce, který pochází z Číny.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.