Kategorie výrobků

Talířek Očekávání, 10 cm, jemný kostní porcelá, G. Klimt, Goebel

Významná umělecká díla Gustava Klimta patří k nejdražším kresbám a těší se velké oblibě po celém světě. Jeho jedinečný a nezaměnitelný styl udělal z jeho slavné kresby „The Kiss“ slavnou ikonu lásky. Výrazné použití zlatých barev je pravděpodobně jedním z důvodů neměnné obliby motivu v průběhu let. Porcelánové obrazy, nástěnné talíře a vázy s dekorem z pravého zlata představují Klimtovy známé motivy "Polibek", "Strom života", "Adele Bloch-Bauer", "Očekávání" a "Naplnění".

  • Vyrobeno z jemného kostního porcelánu
  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • Navrženo s láskou pro detail

D/Š/V v cm:   10 / 10 / 1

Čistá váha: 70 g


333 Kč s DPH

Skladem 4 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 333 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67063071

Popis

Talířek Očekávání, 10 cm, jemný kostní porcelá, G. Klimt, Goebel

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Talíře
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.28 kg
Výrobce: Goebel
Rozměry: 10 x 1 x 10 cm

Kategorie:
Talíře Gustav Klimt

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.