Kategorie výrobků

Talíř dezertní 20 cm, Papoušek, Míšeňský porcelán

Dezertní talíř o průměru 20 cm z luxusního Míšeňského porcelánu zdobený přírodním motivem papouška, motýlka a květin. Po okraji zlatá linka.

Celosvětově známý Míšeňský porcelán je prvním evropským porcelánem. Tento manufakturní podnik má tradici již od roku 1710 a je rozpoznatelný dle nezaměnitelného loga, které se nachází zespod všech produktů v podobě dvou zkřížených mečů. Všechny produkty jsou svým způsobem unikáty, poněvadž jsou ručně vyráběné i dekorované.


10 556 Kč s DPH

Skladem 1 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 10556 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: m263010-01472

Popis

Talíř dezertní 20 cm, Papoušek, Míšeňský porcelán

Parametry


Barva: Květiny, Modrá, Pestrobarevná, Zelená, Zlatá
Provedení: Talíře
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.3 kg
Výrobce: Míšeňský porcelán

Kategorie:
Talíře Míšeňský porcelán

O značce Míšeňský porcelán


Míšeňský porcelán, "vynálezce" evropského porcelánu - již po více než tři století špičkový německý porcelán - mimo jiné výrobce nejpravějšího evropského cibuláku - špičková bělost porcelánové hmoty - Pouze 100% ruční malba náročná na dovednosti malíře/malířky - časově náročná. Nejstarší evropská porcelánka, zal. 1708.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.