Hledáme novou prodavačku/prodavače. Volejte prosím 602 50 60 79.
Kategorie výrobků

Talíř dezertní 19 cm, HC001 zlatý proužek, Haas a Czjzek

Sleva

Doporučená cena 180 Kč 7% sleva

167 Kč s DPH

Skladem 18 ks

Nákupem získáte 167 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: hc001td19

Popis

Talíř dezertní 19 cm, HC001 zlatý proužek, Haas a Czjzek

Parametry


Barva: Bílá, Zlatá
Provedení: Talíře
Země původu: Česká republika
Váha: 0.25 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
HC001 zlato Talíře

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili