Kategorie výrobků

Svítící zvoneček Santa Klaus - vánoční ozdoba, 12,5 cm, Lamart, Palais Royal

Svítící zvonek s červenou saténovou mašlí - krásná vánoční dekorace do Vašeho domova nebo elegantní dárek pro vaše blízké. Můžete jej zavěsit na stromeček i kamkoliv jinam. V dekoru reliéf s vánočními motivy - Santa Claus a zimní krajina. Povrch matný.

Funguje na 3x AAA baterie.

Výška: 12,5 cm, šíře: 11 cm


Doporučená cena 699 Kč 20% sleva

559 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 559 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: LA18166

Popis

Svítící zvoneček Santa Klaus - vánoční ozdoba, 12,5 cm, Lamart, Palais Royal

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Vánoční a velikonoční ozdoby
Země původu: Itálie
Váha: 0.2 kg
Výrobce: Lamart

Kategorie:
Figurky NAO a Lamart Vánoce a Velikonoce Svítidla

O značce Lamart


Lamart je italský manufakturní výrobce dekorativního i jídelního porcelánu a doplňků do domácnosti s dlouholetou tradicí od r. 1971. Po celém světě jsou známi vysokou kvalitou svých výrobků a originálním designem. Manufaktura Lamart vyrábí celou řadu sezónních produktů, jako jsou například vánoční kolekce nebo velikonoční kolekce kohoutů, pro které si značka zajistila oblibu a je stále více vyhledávána.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.