Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Sklenice na víno, 210 ml, set 6 ks., Fusion Colour, RCR Cristalleria Italiana

Set 6 ks sklenic na bílé a perlivé víno o objemu 210 ml.  Vyrobeny v Itálii, výrobcem RCR Cristalleria Italiana z ekologického ultračistého křišťálu, vyhovujícího vysokým etickým a ekologickým standardům. Produkty jsou vyráběny s důrazem na detail typickým pro řemeslnnou výrobu. Sklenky mají různě barevné stopky, díky kterým si ve skupině přátel už svou sklenku nespletete. Velmi praktické rozlišení.

Barvy: oranžová, žlutá, růžová, červená, zelená, modrá

Výška: 19 cm, průměr: 8,2 cm


1 225 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 1225 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: fusion-color-210-vino

Popis

Sklenice na víno, 210 ml, set 6 ks., Fusion Colour, RCR Cristalleria Italiana

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Skleničky
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Itálie
Váha: 1.9 kg
Výrobce: RCR Cristalleria Italiana

Kategorie:
Skleničky Skleničky RCR Cristalleria Italiana

O značce RCR Cristalleria Italiana


Italský výrobce průmyslového ekologického ultračistého křišťálu, vyhovujícího vysokým etickým a ekologickým standardům. RCR Cristalleria Italiana vznikla roku 1967 v srdci Toskánska. Produkty jsou vyráběny s důrazem na detail typickým pro řemeslnnou výrobu, hledání nových inovativních přístupů a s plným ohledem na životní prostředí.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.