Kategorie výrobků

Šálek bez ouška 140 ml, 8 cm, Ribby, G. Benedikt 1882

Malý pohárek / kalíšek z moderního porcelánu kolekce Ribby s výrazným reliéfem po okraji (vlnkováním). Vyrobeno v české porcelánce G. Benedikt 1882 s tradicí - jak je napovídá název - již od roku 1882. Velice kvalitní porcelán čistě bílé barvy. Jednoduchý reliéfní design vás upoutá tak, že máte po chvíli neodolatelnou chuť sáhnout si na něj a přejet prsty po 'vlnkách'.

Univerzální kousek porcelánu, který je možno použít místo sklenice na vodu, mléčný koktejl a zároveň na horký čaj či kávu.

Průměr: 80 mm, výška: 85 mm, objem: 140 ml, hmotnost: 160 g


88 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: cof0514

Často se kupuje společně

3 877 Kč s DPH

Kusy jednotlivých produktů si můžete upravit následně v košíku

Popis

Šálek bez ouška 140 ml, 8 cm, Ribby, G. Benedikt 1882

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Šálky a podšálky
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 0.18 kg
Výrobce: G. Benedikt 1882, K. Vary

Kategorie:
Šálky a podšálky BENEDIKT Ribby

O značce G. Benedikt 1882, K. Vary


BENEDIKT GROUP

Tradice od roku 1882

Tehdy to všechno začalo. V karlovarských Dvorech byl položen základní kámen porcelánky, která tu stojí dodnes. Porcelánky jménem G. Benedikt.Jedné z aktuálně největších porcelánek v Čechách zaměřené především na výrobu hotelového porcelánu.

 

Jak čas plynul, našla porcelánka šikovné kolegy – spojence v Rakousku a Švýcarsku. A tak dnes se značkami Lilien Austria a Suisse Langenthal tvoříme společnost „G. Benedikt Group“. Ač z různých zemí, všechny tři máme jedno společné: mimořádně odolný porcelán, se kterým není třeba jednat v rukavičkách.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.