Kategorie výrobků

Talířová sada 12 díl. pro 4 osoby, Ribby, G. Benedikt 1882

Krásný moderní porcelán z kolekce Ribby s výrazným reliéfem po okraji (vlnkováním). Vyrobeno v české porcelánce G. Benedikt 1882 s tradicí - jak je napovídá název - již od roku 1882. Velice kvalitní porcelán čistě bílé barvy. Jednoduchý reliéfní design vás upoutá tak, že máte po chvíli neodolatelnou chuť sáhnout si na něj a přejet prsty po 'vlnkách'. 

Základní sada talířů, kterou potřebujete pro méně početnou domácnost.

Obsahuje: 4x talíř mělký 26,5 cm, 4x talíř hluboký Coups 21,9 cm (vhodný i jako miska na salát), 4x talíř dezertní 20,6 cm


Obsah sady

2 560 Kč s DPH

Výrobek dočasně nedostupný

Kód: rib-ts4

Často se kupuje společně

3 166 Kč s DPH

Kusy jednotlivých produktů si můžete upravit následně v košíku

Popis

Talířová sada 12 díl. pro 4 osoby, Ribby, G. Benedikt 1882

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 6.4 kg
Výrobce: G. Benedikt 1882, K. Vary

Kategorie:
Talířové soupravy BENEDIKT Ribby

O značce G. Benedikt 1882, K. Vary


BENEDIKT GROUP

Tradice od roku 1882

Tehdy to všechno začalo. V karlovarských Dvorech byl položen základní kámen porcelánky, která tu stojí dodnes. Porcelánky jménem G. Benedikt.Jedné z aktuálně největších porcelánek v Čechách zaměřené především na výrobu hotelového porcelánu.

 

Jak čas plynul, našla porcelánka šikovné kolegy – spojence v Rakousku a Švýcarsku. A tak dnes se značkami Lilien Austria a Suisse Langenthal tvoříme společnost „G. Benedikt Group“. Ač z různých zemí, všechny tři máme jedno společné: mimořádně odolný porcelán, se kterým není třeba jednat v rukavičkách.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.