Kategorie výrobků

Pouzdro na brýle + čistící utěrka, Marlene, 16 / 6 / 4,5 cm, I. Koubek, Goebel

Ivana Koubek aktuálně pracuje na kolekci "Famous females" s Goebelem Porzellanem. Sbírejte největší herečky všech dob, ztvárněné mimořádným, a přesto velmi přitažlivým způsobem na porcelánu, skle a dalších materiálech.

Pouzdro na brýle - Marlene

16 x 4,5 cm, pevné pevné pouzdro s látkovým potahem, příjemné na dotek, podšité měkkou plstí, s čistícím hadříkem z mikrovlákna 14,5 x 17,5 cm


349 Kč s DPH

Skladem 4 ks

Nákupem získáte 349 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g27100151

Popis

Ivana Koubek - Marlene

Pouzdro na brýle + čistící utěrka, Marlene, 16 / 6 / 4,5 cm, I. Koubek, Goebel

Parametry


Barva: Modrozelená
Provedení: Doplňky do domácnosti
Země původu: Německo
Váha: 0.2 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Doplňky do domácnosti Tamara de Lempicka, Ivana Koubek

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.