Milí zákazníci, OBCHOD ZNOVU UZAVŘEN kvůli Covidu. WWW objednávky vydáváme v pracovní dny 10 - 17 h. Z chodníku před obchodem prosím volejte 221 505 320 nebo 602 50 60 79
Kategorie výrobků

Mísa oválná 39 cm, Tři Grácie, zlatý listr, Frederyka Carlsbad

Sleva

nádherný zdobný kus porcelánu, skvělá velká mísa s dekorem Tři Grácie na podávání Vašich dobrot všeho druhu (chlebíčky, dorty, saláty, uzeniny, síry, apod.)

Doporučená cena 810 Kč 5% sleva

770 Kč s DPH

Nákupem získáte 769 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: fre-o39

Popis

Mísa oválná 39 cm, Tři Grácie, zlatý listr, Frederyka Carlsbad

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Mísy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Váha: 1.3 kg
Výrobce: Stará Role

Kategorie:
Frederyka a Stará Role Tři Grácie Mísy Podnosy, ovály, mísy ploché, koláčové a dortové talíře

O značce Stará Role


Jedna z nejstaších českých porcelánek bohužel v roce 2018 znovu, tentokrát již definitivně zkrachovala. Oblíbený porcelán se značkou MZ je stále v menším množství k dispozici z obrovských skladových zásob, nebo jej z převzatých forem v nezměněné kvalitě vyrábí okolní karlovarské porcelánky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili